Suomen Automaalikeskus - Cora Refinish

Yhteystiedot

Cora Refinish - Ota yhteyttä

Ota yhteyttä Vantaa

CORA REFINISH, VANTAA
Niittytie 27 A
01300 Vantaa

www.corarefinish.fi
cora@corarefinish.fi

Avoinna: ma-pe 8-16

ASIAKASPALVELU

010 8210 100

SUORAT NUMEROT
Tilauspalvelu ja myynti

Tero Laine
040 900 6544
tero.laine@corarefinish.fi

Ari Hapuli
050 576 3239
ari.hapuli@corarefinish.fi

Jussi Mattila
050 576 3237
jussi.mattila@corarefinish.fi

Jukka Koivukangas
040 900 6522
jukka.koivukangas@corarefinish.fi

Sami Huopainen
040 900 6542
sami.huopainen@corarefinish.fi

MYYNTI JA TEKNINEN TUKI

Rauno Huopainen
040 900 6547
rauno.huopainen@corarefinish.fi

Mikko Haverinen
040 900 6549
mikko.haverinen@corarefinish.fi

HUOLTO, ASENNUKSET JA TOIMITUKSET

Tero Laine
040 900 6527
tero.laine@corarefinish.fi

MARKKINOINTI

Johanna Harju
050 452 3152
johanna.harju@corarefinish.fi

LASKUTUS JA HALLINNOINTI

Päivi Peltola
040 900 6519
paivi.peltola@corarefinish.fi

Tom Sandell
040 900 6524
tom.sandell@corarefinish.fi

Ota yhteyttä Pori

CORA REFINISH, PORI
Vanhakoivistontie 5
28360 Pori

www.pp-maalit.com
pori@corarefinish.fi

Avoinna: ma-pe 8.30-17

ASIAKASPALVELU

010 8210 110

SUORAT NUMEROT
Tilauspalvelu ja myynti

Jari Tapiola
050 576 3241
jari.tapiola@corarefinish.fi

Kari Runola
050 544 6778
kari.runola@corarefinish.fi

Heidi Vesa
050 443 1530
heidi.vesa@corarefinish.fi

MYYNTI JA TEKNINEN TUKI

Jani Salminen
040 900 6541
jani.salminen@corarefinish.fi

Jarno Miikkulainen
050 443 4194
jarno.miikkulainen@corarefinish.fi

 
SÄHKÖPOSTIOSOITTEET

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa: etunimi.sukunimi@corarefinish.fi
Yleinen tilauspalvelun osoitteemme on: cora@corarefinish.fi / pori@corarefinish.fi

Vantaalla pääkonttorimme ja varastomme yhteydessä myymäläasiakkaita palvelee Tikkurilan Autotarvike ja Varaosat Oy. Cora Refinishin Porin toimipisteessä toimii myös oma myymälä.

Jälleenmyyjiemme yhteystiedot löytyvät täältä. Takuumaalaamoidemme (PPG Certified) yhteystiedot löytyvät täältä.

Ota yhteyttä

TAI SOITA
010 8210 100

Tilaa uutiskirje