Asiakas- ja tilauspalvelu

CORA REFINISH OY, VANTAA

Toimisto avoinna: ma-pe 8:00-16:00

Niittytie 27 A

01300 Vantaa

010 8210 100
asiakaspalvelu@corarefinish.fi

Huolto ja varaosat: huolto@corarefinish.fi
Hallinto: hallinto@corarefinish.fi
Laskutus: laskut@corarefinish.fi

CORA REFINISH OY, PORI

Myymälä avoinna: ma-pe 8:00-16:00

Vanhakoivistontie 5 28360 Pori

010 8210 110
pori@corarefinish.fi

Huolto ja varaosat: huolto@corarefinish.fi
Hallinto: hallinto@corarefinish.fi
Laskutus: laskut@corarefinish.fi

Lähettämö ja asiakaspalvelu

Heidi Vesa

Asiakaspalvelu

050 443 1530

heidi.vesa@corarefinish.fi

Tero Laine

Varastopäällikkö

040 900 6544

tero.laine@corarefinish.fi

Jussi Mattila

Varastotyöntekijä

050 576 3237

jussi.mattila@corarefinish.fi

Ari Hapuli
Varastotyöntekijä

050 576 3239

cora@corarefinish.fi

Olli Martikainen
Varastotyöntekijä

040 900 6523

cora@corarefinish.fi

Jari Tapiola

Asiakaspalvelu

050 576 3241

pori@corarefinish.fi

Tiia Keskinen

Varastotyöntekijä

050 443 0929

cora@corarefinish.fi

Anja Rissanen
Asiakaskoordinaattori
050 911 7159

anja.rissanen@corarefinish.fi

Myynti ja tekninen tuki

Jani Salminen

Myyntijohtaja

040 900 6541

jani.salminen@corarefinish.fi

Rauno Huopainen

Myyntipäällikkö

040 900 6547

rauno.huopainen@corarefinish.fi

Kalle Raanoja
Avainasiakaspäällikkö

050 413 2262
kalle.raanoja@corarefinish.fi

Petteri Jokinen

Avainasiakaspäällikkö

040 900 6548

petteri.jokinen@corarefinish.fi

Jasse Karuma
Tuotepäällikkö, laitemyynti

050 4646755

jasse.karuma@corarefinish.fi

Teollisuusmaalimyynti

050 375 6491

Jukka Rinne
Tekninen myyntiedustaja,
teollisuusmaalit ja raskaskalusto

040 900 6549

jukka.rinne@corarefinish.fi

Jarno Miikkulainen

Tekninen myyntiedustaja

050 443 4194

jarno.miikkulainen@corarefinish.fi

Alex Kuvaja

Tekninen myyntiedustaja

040 900 6522
alex.kuvaja@corarefinish.fi

Ostot ja hankinnat

Olli Tuovinen
Ostaja

045 260 5638

olli.tuovinen@corarefinish.fi

Markkinointi

Sami Huopainen

Markkinointipäällikkö

040 900 6542

sami.huopainen@corarefinish.fi

Anette Pakarinen
Markkinointikoordinaattori

050 452 3152

anette.pakarinen@corarefinish.fi

Laskutus

Päivi Peltola
Kirjanpitäjä

040 900 6519

paivi.peltola@corarefinish.fi

Hallinto

Tom Sandell

Toimitusjohtaja

Cora Refinish Oy

040 900 6524

tom.sandell@corarefinish.fi

Jarmo Tuovinen

Toimitusjohtaja

Cora Väri Oy

040 900 6521

jarmo.tuovinen@coravari.fi



Ota yhteyttä

Form 387287756 to be rendered here.

tai soita

010 8210 100