Suomen Automaalikeskus - Cora Refinish

Yhteystiedot

yhteystiedot

Yhteystiedot

CORA REFINISH, VANTAA
Niittytie 27 A
01300 Vantaa

www.corarefinish.fi

Tilauspalvelu: cora@corarefinish.fi
Hallinto: hallinto@corarefinish.fi

Avoinna: ma-pe 8-16

ASIAKASPALVELU

010 8210 100

SUORAT NUMEROT
Tilauspalvelu ja myynti

Tero Laine
040 900 6544
cora@corarefinish.fi

Ari Hapuli
050 576 3239
cora@corarefinish.fi

Jussi Mattila
050 576 3237
cora@corarefinish.fi

Jukka Koivukangas
040 900 6522
jukka.koivukangas@corarefinish.fi

Sami Huopainen
040 900 6542
sami.huopainen@corarefinish.fi

MYYNTI JA TEKNINEN TUKI

Rauno Huopainen
040 900 6547
rauno.huopainen@corarefinish.fi

Mikko Haverinen
040 900 6549
mikko.haverinen@corarefinish.fi

Tommi Mäkelä
040 900 6548
tommi.makela@corarefinish.fi

HUOLTO, ASENNUKSET JA TOIMITUKSET

Tero Laine
040 900 6527
tero.laine@corarefinish.fi

MARKKINOINTI

Johanna Harju
050 452 3152
johanna.harju@corarefinish.fi

LASKUTUS JA HALLINNOINTI

Päivi Peltola
040 900 6519
paivi.peltola@corarefinish.fi

Tom Sandell
040 900 6524
tom.sandell@corarefinish.fi

Hallinnon yleinen osoite
hallinto@corarefinish.fi

 

Yhteystiedot

CORA REFINISH, PORI
Vanhakoivistontie 5
28360 Pori

 

Tilauspalvelu: pori@corarefinish.fi
Hallinto: hallinto@corarefinish.fi

Avoinna: ma-pe 8.30-17

ASIAKASPALVELU

010 8210 110

SUORAT NUMEROT
Tilauspalvelu ja myynti

Jari Tapiola
050 576 3241
pori@corarefinish.fi

Kari Runola
050 544 6778
pori@corarefinish.fi

Heidi Vesa
050 443 1530
heidi.vesa@corarefinish.fi

MYYNTI JA TEKNINEN TUKI

Jani Salminen
040 900 6541
jani.salminen@corarefinish.fi

Jarno Miikkulainen
050 443 4194
jarno.miikkulainen@corarefinish.fi

 

Vantaalla pääkonttorimme ja varastomme yhteydessä myymäläasiakkaita palvelee Tikkurilan Autotarvike ja Varaosat Oy. Cora Refinishin Porin toimipisteessä toimii myös oma myymälä.

Ota yhteyttä

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

TAI SOITA
010 8210 100

Tilaa uutiskirje

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.