Suomen Automaalikeskus - Cora Refinish

Yhteystiedot

yhteystiedot

Yhteystiedot

CORA REFINISH OY, VANTAA
Niittytie 27 A
01300 Vantaa

 

ASIAKAS- JA TILAUSPALVELU
Avoinna: ma-pe 8-16

010 8210 100
cora@corarefinish.fi

Huolto ja varaosat: huolto@corarefinish.fi
Hallinto ja talous: hallinto@corarefinish.fi

 

SUORAT NUMEROT
Asiakas- ja tilauspalvelu

Ari Hapuli
050 576 3239
cora@corarefinish.fi

Jussi Mattila
050 576 3237
cora@corarefinish.fi

Tero Laine
040 900 6544
cora@corarefinish.fi

Virpi Mustonen
050 452 3152
virpi.mustonen@corarefinish.fi

MYYNTI JA TEKNINEN TUKI

Rauno Huopainen
myyntipäällikkö (Itä- ja Etelä-Suomi)
040 900 6547
rauno.huopainen@corarefinish.fi

Jukka Koivukangas
040 900 6522
jukka.koivukangas@corarefinish.fi

Tomi Hyttinen
040 900 6549
tomi.hyttinen@corarefinish.fi

MARKKINOINTI

Sami Huopainen
040 900 6542
sami.huopainen@corarefinish.fi

LASKUTUS

Päivi Peltola
040 900 6519
paivi.peltola@corarefinish.fi

HALLINTO

Tom Sandell
toimitusjohtaja
Cora Refinish Oy
040 900 6524
tom.sandell@corarefinish.fi

Hannu Peltomaa
toimitusjohtaja
Cora Väri Oy
040 544 5018
hannu.peltomaa@coravari.fi

Jarmo Tuovinen
talous- ja hallintojohtaja
Cora Väri Oy
040 900 6521
jarmo.tuovinen@coravari.fi

 

Yhteystiedot

CORA REFINISH OY, PORI
Vanhakoivistontie 5
28360 Pori

 

ASIAKAS- JA TILAUSPALVELU
Avoinna: ma-pe 8.30-17

010 8210 110
pori@corarefinish.fi

Huolto ja varaosat: huolto@corarefinish.fi
Hallinto ja talous: hallinto@corarefinish.fi

 

SUORAT NUMEROT
Asiakas- ja tilauspalvelu

Jari Tapiola
050 576 3241
pori@corarefinish.fi

Kari Runola
050 544 6778
pori@corarefinish.fi

Heidi Vesa
050 443 1530
heidi.vesa@corarefinish.fi

MYYNTI JA TEKNINEN TUKI

Jani Salminen
myyntipäällikkö (Länsi- ja Pohjois-Suomi)
040 900 6541
jani.salminen@corarefinish.fi

Jarno Miikkulainen
050 443 4194
jarno.miikkulainen@corarefinish.fi

Petteri Jokinen
040 900 6548
petteri.jokinen@corarefinish.fi

 

Vantaalla pääkonttorimme ja varastomme yhteydessä myymäläasiakkaita palvelee Tikkurilan Autotarvike ja Varaosat Oy. Cora Refinishin Porin toimipisteessä toimii myös oma myymälä.

Ota yhteyttä

TAI SOITA
010 8210 100

Tilaa uutiskirje