Suomen Automaalikeskus - Cora Refinish

Yhteystiedot

yhteystiedot

Yhteystiedot

CORA REFINISH OY, VANTAA
Niittytie 27 A
01300 Vantaa

 

ASIAKAS- JA TILAUSPALVELU
Avoinna: ma-pe 8-16

010 8210 100

eCORA on verkkopalvelu, jossa voit selailla tuotteita ja tuotteiden saatavuutta ilman rekisteröitymistä. Kun tilaat tunnukset palveluun, voit tehdä tilauksia ja hyödyntää muita tilauksiin liittyviä toimintoja. Tilaa tunnukset palveluun.

Asiakaspalvelu: asiakaspalvelu@corarefinish.fi

Tilaukset: tilaukset@corarefinish.fi

Huolto ja varaosat: huolto@corarefinish.fi
Hallinto: hallinto@corarefinish.fi
Laskutus: laskut@corarefinish.fi

 

SUORAT NUMEROT

Ari Hapuli
050 576 3239
cora@corarefinish.fi

Jussi Mattila
050 576 3237
cora@corarefinish.fi

Tero Laine
040 900 6544
cora@corarefinish.fi

Olli Martikainen
cora@corarefinish.fi

 

MYYNTI JA TEKNINEN TUKI

Rauno Huopainen
myyntipäällikkö (Itä- ja Etelä-Suomi)
040 900 6547
rauno.huopainen@corarefinish.fi

Jasse Karuma
050 4646755
jasse.karuma@corarefinish.fi

Tomi Marttelin
040 900 6522
tomi.marttelin@corarefinish.fi

Jukka Rinne
040 900 6549
jukka.rinne@corarefinish.fi

MARKKINOINTI

Sami Huopainen
040 900 6542
sami.huopainen@corarefinish.fi

 

LASKUTUS

Päivi Peltola
040 900 6519
paivi.peltola@corarefinish.fi

HALLINTO

Tom Sandell
toimitusjohtaja
Cora Refinish Oy
040 900 6524
tom.sandell@corarefinish.fi

Jarmo Tuovinen
toimitusjohtaja
Cora Väri Oy
040 900 6521
jarmo.tuovinen@coravari.fi

 

Yhteystiedot

CORA REFINISH OY, PORI
Vanhakoivistontie 5
28360 Pori

ASIAKAS- JA TILAUSPALVELU
Avoinna: ma-pe 8.30-17

010 8210 110
pori@corarefinish.fi

Huolto ja varaosat: huolto@corarefinish.fi
Hallinto: hallinto@corarefinish.fi
Laskutus: laskut@corarefinish.fi

 

SUORAT NUMEROT
Asiakas- ja tilauspalvelu

Jari Tapiola
050 576 3241
pori@corarefinish.fi

Kari Runola
050 544 6778
pori@corarefinish.fi

Heidi Vesa
050 443 1530
heidi.vesa@corarefinish.fi

MYYNTI JA TEKNINEN TUKI

Jani Salminen
myyntijohtaja
040 900 6541
jani.salminen@corarefinish.fi

Jarno Miikkulainen
050 443 4194
jarno.miikkulainen@corarefinish.fi

Petteri Jokinen
040 900 6548
petteri.jokinen@corarefinish.fi

 

Vantaalla pääkonttorimme ja varastomme yhteydessä myymäläasiakkaita palvelee Tikkurilan Autotarvike ja Varaosat Oy. Cora Refinishin Porin toimipisteessä toimii myös oma myymälä.

Ota yhteyttä

TAI SOITA
010 8210 100

Tilaa uutiskirje